لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین؛ بهترین روش جوانسازی

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین به صورت همزمان از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. در واقع شما به کمک این روش از جراحی، دو اقدام زیبایی را بر چهره خود انجام می دهید و در واقع می تواند گفت نتیجه بهتری از آن را تجربه خواهید کرد و در نهایت چهره شما چند برابر جوان تر خواهد شد. 

در این مقاله قصد داریم تمامی نکات و مزایای این روش از جراحی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید. 

اگر قصد انجام این جراحی را دارید با ما در این مقاله همراه باشید تا از مزایای انجام این جراحی برای هر دو پلک به صورت همزمان، مطلع شوید.

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین چگونه انجام می شود؟

یکی از رایج ترین سوالات بیمارانی که متقاضی این جراحی هستند این است که آیا آنها به جراحی بلفاروپلاستی بالا و پایین به صورت همزمان  نیاز دارند یا خیر؟

خوشبختانه، درمان‌های موثری برای جوانسازی ظاهر شما و بهبود هرگونه تغییر بینایی ناشی از افتادگی پلک‌ها وجود دارد. اما توجه داشته باشید یکی از بهترین روش ها برای این امر، جراحی بلفاروپلاستی می باشد.

این روش از جراحی، شامل برداشتن پوست اضافی، چربی و سایر بافت هایی است که اطراف چشم را احاطه کرده اند تا ساختارهای افتاده پلک را از بین ببرد. این جراحی بسیار ایمن است و با گذشت مدتی کوتاه از جراحی، جای زخم و بخیه به صورت کامل از بین خواهند رفت. در برخی موارد، ترکیبی از بلفاروپلاستی بالا و پایین درمان مناسب برای رفع ظاهر پوست اطراف چشم است. بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین به صورت همزمان به شما این امکان را می دهد که با یک ریکاوری بهترین نتایج زیبایی را داشته باشید.

بهترین راه برای اطلاع از اینکه آیا جراحی پلک بالا، پایین یا ترکیبی برای شما مناسب است یا خیر، مراجعه به بهترین جراح بلفاروپلاستی در تهران می باشد تا با انجام مشاوره های لازم و بهره مندی از پیشنهادات پزشک، بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید.

نتایج بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین می تواند طولانی مدت باشد و اکثر بیماران ما به ما می گویند که احساس شادابی می کنند و حس اعتماد به نفس از دست رفته خود را مجدد به دست می آورند.

روش انجام بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین چگونه است؟

اگر قصد دارید از این روش جراحی برای هر دو پلک بالا و پایین استفاده کنید، بهتر است با روش انجام آن نیز آشنا شوید:

✔ پزشک منتخب در ابتدا با ایجاد یک برش کوچک در جایی که پلک با استخوان اطراف چشم شما برخورد می کند ایجاد می کند. 

✔ در ادامه نیز برای پلک پایین، از چین طبیعی زیر ناحیه چشم شما شروع می کند. 

✔ سپس با توجه به عضلات، چربی و پوست را برای تغییر ظاهر پلک برداشته و تغییرات لازم را با توجه به درخواست شما ایجاد می کند. در نهایت پس از اتمام جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین، برش های ایجاد شده را بخیه می زنند.

✔ توجه داشته باشید بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین به صورت همزمان، با بیهوشی عمومی انجام می شود.

چه کسی کاندیدای مناسب بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین است؟

بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین انتخاب خوبی برای افرادی است که از پوست اضافی یا چربی که در نزدیکی چشم آویزان شده و باعث خستگی ظاهری می شود ناراضی هستند. این روش همچنین می تواند کیسه های پف کرده زیر چشم را کاهش دهد یا به طور کلی آنها را از بین ببرد.

توجه داشته باشید بهترین کاندیداها افراد سالمی هستند که درک واقع بینانه ای از آنچه جراحی بلفاروپلاستی می تواند به دست آورد دارند. 

همچنین افرادی که با افزایش سن دچار افتادگی پلک هستند نیز، این روش از جراحی گزینه خوبی برای آنها می باشد.

00:49
truncate dir-rtl

فیلم واقعی اتاق عمل بلفاروپلاستی پلک بالا

مزایای بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین

همانطور که تا به اینجا ذکر کردیم، این روش از جراحی از مزایای بسیاری برخوردار می باشد. یکی از مهمترین مزایای بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین این است که بیمار با یک مرتبه تجربه بیهوشی، دو عمل زیبایی را انجام می دهد. بنابراین دوره نقاهت بعد از جراحی را یکبار تجربه می کند و از بروز هرگونه عوارض احتمالی بر اثر بیهوشی جلوگیری میکند. البته توجه داشته باشید اینکه شما صلاحیت انجام این جراحی را دارید یا خیر، با مراجعه به پزشک مشخص خواهد شد. در نتیجه بهتر است برای اقدام به هر نوع از جراحی زیبایی به بهترین متخصص پلاستیک مراجعه کنید. 

نتیجه گیری:

جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین به صورت همزمان از مزایای بسیاری برخوردار می باشد که به شما کمک میکند تا بهترین تجربه و نتیجه را از این جراحی داشته باشید. در واقع شما با اقدام به این روش از جراحی یکبار دوره نقاهت را تجربه خواهید کرد و در نهایت شاهد بهترین نتیجه از این جراحی خواهید بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط