لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

بهترین جراح  بینی استخوانی در تهران دارای ویژگی ها و خصوصیاتی می باشد که موجب نتیجه بخشی مطلوب و رضایتمندی بیمار بعد از جراحی بینی می شود. همچنین این اطمینان را به شما میدهد که بو نتیجه را از این جراحی خواهید داشت. توجه کنید جراحی بینی تاثیر بسیاری بر روی چهره افراد خواهد داشت. بنابراین اگر قصد انجام این جراحی را دارید با با در این مقاله همراه باشید تا از ویژگی های بهترین جراح مطلع شوید.

در این مقاله تمامی نکات مهم که به شما در انتخاب پزشک کمک میکند را معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

ویژگی های بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

برای انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید نکاتی را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را از جراحی بینی استخوانی تجربه کنید. بنابراین سعی کنید در انتخاب پزشک دقت و توجه کافی را داشته باشید تا از بروز هرگونه عوارض احتمالی جلوگیری کنید.

در ادامه برخی از نکات مهم که در تصمیم گیری به شما کمک خواهند کرد را معرفی میکنیم:

  • اولین مراجعه حضوری:

اولین و مهمترین نکته در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران، بررسی نحوه برخورد و پاسخگویی پزشک منتخب در جلسه اول می باشد. با توجه به چگونگی پاسخ دهی به مراجعین شما متوجه می شوید که آیا پزشک منتخب صلاحیت بهترین جراح بودن را دارد یا خیر.

توجه کنید در اولین جلسه مراجعه حضوری موظف هستید درباره روش جراحی بینی  و تمامی نکاتی که قبل و بعد از جراحی بینی باید رعایت کنید با پزشک خود مشورت های لازم را انجام دهید.

سپس در ادامه باید در مورد انتظاراتی که از این جراحی دارید با پزشک خود صحبت کنید و از تمام پیشنهادات و مشاوره های پزشک منتخب بهره مند شوید.

  • میزان مهارت و استعداد پزشک منتخب:

از آنجایی که جراحی بینی تاثیر مستقیمی بر روی چهره شما خواهد داشت، بنابراین شما موظف هستید به عنوان متقاضی این جراحی از مهارت و استعداد پزشک خود مطلع شوید. توجه داشته باشید پزشک شما از مهارت کافی برخوردار باشد تا همان چیزی که در انتظار شما است را به ارمغان بیاورد. همچنین دقت کنید این امر با بررسی نمونه کارها و نظرات مراجعین مشخص خواهد شد و نیازی به چندین بار مراجعه نمی باشد.

  • تخصص:

نکته دیگری که در انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران باید به آن توجه داشته باشید، بررسی میزان تخصص پزشک منتخب میباشد. جراحی های زیبایی بسیار حساس تر از دیگر جراحی های زیبایی دیگر می باشند. بنابراین مدارک و تخصص پزشک منتخب خود را مورد به وجود نخواهد آمد و نتیجه جراحی همانگونه خواهد بود که شما انتظارش را داشتید.

  •  نحوه برخورد پرسنل با مراجعین:

نکته ای که در نهایت باید به آن توجه داشته باشید بررسی نحوه برخورد و پاسخ دهی پرسنل می باشد. توجه کنید پرسنل در روز جراحی کنار شما خواهند ماند و باید توانایی این را داشته باشند که استرس را از شما دور کنند. همچنین دقت کنید در اولین مراجعه به پزشک، پرسنل باید در کمال آرامش و حوصله به تمامی سوالات شما پاسخ دهند و تمامی نکات و مراقبت های لازم قبل و بعد از جراحی را در اختیار شما قرار دهند. 

معرفی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دکتر جواد رحمتی

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و ترمیمی
  • دانشیار و هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران
بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

روش های دسترسی به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

  • تهیه لیست :

اولین قدم برای دسترسی به بهترین جراح بینی استخوانی در تهران تهیه لیست از بهترین جراحان می باشد. این لیست را می توانید با توجه به نظرات و تجربیات دوستان و آشنایان تهیه کنید و در ادامه با توجه به اولویت های خود تعداد جراحان را محدود کنید تا در نهایت به بهترین جراح بینی دسترسی پیدا کنید. 

  • فضای مجازی:

در ادامه با دسترسی به بهترین جراح بینی در تهران می توانید با دسترسی به وبسایت رسمی پزشک و صفحه اینستاگرام ایشان به نمونه کارها و نظرات کاربران مختلف دسترسی پیدا کنید و متوجه شوید آیا پزشک منتخب صلاحیت بهترین جراح بود در این زمینه را دارد یا خیر.

  • مراجعه حضوری:

در نهایت شما می توانید با مراجعه حضوری و بررسی میزان تجهیزات و امکانات مورد استفاده پزشک منتخب برای انجام این جراحی به این امر دسترسی پیدا کنید که بهترین تصمیم را در این زمینه گرفته اید.

 سوالات متداول بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط