لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
جراحی بینی طبیعی، بهترین انتخاب برای هر فرد !

جراحی بینی طبیعی، بهترین انتخاب برای هرکس!

جراحی بینی طبیعی به منظور رفع نواقص بینی انجام می ‌گردد و هم اکنون به عنوان یکی از پرطرفدار ترین عمل های زیبایی محسوب می ‌شود که در تمام نقاط جهان و علی الخصوص ایران به وفور انجام می شود.

شاید این سوال برای شما عزیزان پیش آمده باشد که چرا این جراحی با عنوان طبیعی خوانده می شود که در پاسخ باید گفت در جراحی بینی طبیعی قوس زیادی در بینی ایجاد نخواهد شد و طبق خواسته فرد به میزان اندکی نوک بینی او بالا خواهد رفت. نواقصی مانند انحراف بینی، قوز و غیره نیز در این عمل جراحی برطرف خواهد شد، بنابراین می ‌توان گفت که این جراحی امروزه در میان آقایان و بانوان با رده‌ های سنی گوناگون رواج زیادی یافته است‌.

به طور کلی می توان گفت که در جراحی بینی طبیعی پزشک متخصص انحنای زیادی را به بینی نخواهد داد، اما تلاش می ‌کند که با زیبا تر نمودن فرم بینی تغییری را در چهره شخص ایجاد کند. حدود شش ماه به طول خواهد انجامید تا تورم بینی به طور کامل از بین برود و آن گاه است که شما می توانید تاثیر جراحی بینی طبیعی را مشاهده کرده و از چهره جدید خود لذت ببرید.

برخی از نمونه کار های جراحی بینی دکتر جواد رحمتی: 👇

خصوصیات بینی طبیعی و استاندارد

یکی از نکاتی که پزشکان در جراحی بینی طبیعی به آن توجه زیادی دارند فاصله بین بینی و لب و چانه خواهد بود، از طرفی نیز می ‌بایست به فاصله آن با چشم ها دقت داشته باشند.

یکی دیگر از مواردی که معمولا توسط پزشک پیش از انجام عمل جراحی بینی طبیعی آنالیز می شود ضخامت پوست بینی است و به میزانی که نازک تر باشد می‌ توان گفت که ظرافت بینی نیز بیشتر می شود. در حقیقت در جراحی بینی طبیعی زاویه بینی با تمام اجزای صورت مورد بررسی قرار می‌ گیرد تا در نهایت تناسب زیبایی در‌ چهره فرد ایجاد گردد.

همان طور که می دانید پیش از جراحی بینی طبیعی یک جلسه مشاوره برای فرد متقاضی برگزار می ‌گردد تا پزشک بر اساس سلایق و علایق شخص این عمل را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

جراح تمامی قسمت های بینی از جمله پوست، غضروف، شکل ظاهری و غیره را به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد تا با انجام بهترین عمل زیبایی بتواند رضایت فرد بیمار را جلب کند. دکتر جواد رحمتی یکی از پزشکان حاذق در این زمینه است که در جراحی بینی طبیعی تخصص بسیار بالایی دارد.

بهترین زمان برای عمل بینی طبیعی

عزیزانی که تمایل دارند بهترین نتیجه را از جراحی بینی طبیعی دریافت کنند، لازم است که در زمانی مناسب نسبت به جراحی اقدام نمایند. یکی از شرایط لازم برای انجام این جراحی رسیدن به بلوغ جسمی می باشد و از آن جایی که تا سن ۱۸ سالگی تمامی اجزای بدن در حال رشد است بهتر است که پس از این برهه نسبت به انجام این عمل اقدام نمایند.

رسیدن به بلوغ فکری از دیگر موارد حائز اهمیت خواهد بود و در حقیقت شخص متقاضی باید با داشتن اطمینان خاطر کامل وارد این ‌مسیر شود.

با توجه به این که مبتلا بودن به برخی از بیماری ‌های خاص مانع از انجام این عمل می شود متقاضیان بهتر است که پس از بهبودی کامل جراحی بینی را انجام دهند. توجه داشتن به این موارد می ‌تواند در ایجاد نتیجه ای رضایت بخش پس از جراحی بینی طبیعی ‌موثر باشد.‌

بانوان عزیز این امکان را خواهند داشت تا حداقل پس از گذشت دو ماه پس از زایمان، این عمل زیبایی را انجام دهند. افرادی که با مشکل انعقاد خون مواجه هستند می بایست با پزشکی حرفه ای در این زمینه مشورت کنند تا در هنگام عمل با مشکل خاصی مواجه نگردند.

کلیک کنید: بهترین جراح بینی در تهران

جراحی بینی طبیعی

روش های جراحی بینی طبیعی

به طور کلی جراحی بینی طبیعی به دو روش باز و بسته انجام خواهد گرفت که هم اکنون پیرامون هر یک از این روش ها برای شما عزیزان سخن خواهیم گفت تا با کسب اطلاعات بیشتر بتوانید نسبت به انتخاب روش مناسب اقدام کنید.

در جراحی بینی باز پزشک برشی را در قسمت میانی بینی ایجاد می کند و پس از آن می تواند پوست دماغ را به طور کامل برداشته و سپس با دقت تغییرات مورد نظر را ایجاد نماید. یکی از مزایای اصلی این روش آن است که پزشک می ‌تواند تغییرات وسیعی را روی بینی شخص ایجاد کند.

در جراحی بینی به روش بسته در قسمت میانی بینی هیچ گونه برش ایجاد نخواهد شد و پزشک جراح در ناحیه درونی دماغ برش را ایجاد می کند. با توجه به این که در این روش جراح نمی تواند قسمت های درونی بینی را به طور کامل مشاهده کند میزان اعمال تغییرات روی دماغ، نسبت به روش باز بسیار کمتر خواهد بود.

در روش بسته امکان ترمیم پس از عمل جراحی وجود نخواهد داشت و البته ممکن است که بیمار با عوارض بیشتری مواجه شود، بنابراین می ‌توان گفت که روش جراحی باز گزینه بهتری است.

مراقبت های پس ‌از ‌جراحی بینی طبیعی

استراحت کردن یکی از مهمترین مواردی است که پس از جراحی بینی طبیعی اهمیت خواهد داشت تا سرعت بهبودی شخص افزایش یابد. به منظور کاهش تورم و همچنین کبودی های اطراف چشم و گونه به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که تا ۷۲ ساعت از کمپرسور یخ استفاده نمایید.

به منظور افزایش جریان خون در بینی بهتر است که سر را بالاتر از بدن قرار دهید که بدین جهت می توانید چند بالش را زیر سر خود بگذارید که این امر سبب کاهش تورم و کبودی خواهد شد. بهتر است که پس از عمل جراحی مسواک زدن را به آرامی انجام دهید تا فشاری به بینی شما وارد نگردد.

دکتر جواد رحمتی یکی از بهترین متخصصان و جراحان بینی در سطح کشور است که جراحی بینی طبیعی را با قیمتی بسیار مناسب انجام می دهد و به همین علت است که همه ساله متقاضیان زیادی خواستار انجام عمل جراحی نزد این پزشک مجرب و متعهد هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط