لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
جراحی لیفت سانترال لب

جراحی لیفت سانترال لب ( مراحل و نحوه انجام آن)

جراحی لیفت سانترال لب یک روش جراحی زیبایی است که فضای بین بینی و بالای لب را کوتاه می‌کند و اصطلاحا فیلتروم نامیده می­شود. این روش مقدار بافت لب را که قابل مشاهده است افزایش می دهد و باعث می شود لب ها پرتر و برجسته تر به نظر برسند. همچنین میزان نمایان شدن دندان‌های مرکزی بالا را در هنگام استراحت لب‌ها افزایش می‌دهد.

جراحی لیفت سانترال لب یک تکنیک جدید و مناسب برای افرادی است که می خواهند به جای حجم دادن به لب های خود به نحو دیگری فرم لب­های خود را تغییر دهند. لیفت سانترال لب یا همان  لیفت مرکزی لب شبیه به لیفت bullhorn زیر بینی است. فضای بین بینی و لب ها را با یک برش در قسمت پایین بینی کوتاه می کند.

جراحی لیفت سانترال لب

در مقاله پیش رو میخواهیم در خصوص انجام عمل لیفت سانترال لب و ویژگی­های منحصر به فرد این جراحی زیبایی با شما صحبت کنیم.

کاندیدای مناسب جراحی لیفت سانترال لب

اکثر بیماران معمولاً ترجیح می دهند همزمان با جراحی بینی، جراحی لیفت مرکزی لب را انجام دهند. انجام ای جراحی ها به صورت همزمان امکان پذیر است. جراحی لیفت سانترال لب صرفاً یک عمل جراحی نیست که برای افرادی که مسن‌ترهستند و در طی سال‌ها درخشندگی و موقعیت لب‌های خود را از دست داده‌اند، اختصاص داده می‌شود.

در مقابل، افراد زیادی در طیف وسیعی از سنین به دنبال جراحی لیفت لب هستند تا با برجسته‌تر کردن دندان‌های بالایی، زیبایی خود را تقویت کنند و لبخندهای گسترده‌تری را نشان دهند. معمولا  افرادی دارای سن 20 سال به بالا هستند برای اصلاح مشکلات زیبایی لب­های خود، لیفت لب را در نظر می گیرند.

یکی از نمونه کار های جراحی لیفت سانترال لب 👇

00:13
truncate dir-rtl

نتيجه ليفت سانترال لب بالا

اقدامات لازم قبل از جراحی لیفت سانترال لب

بسیاری از افراد علاقه مند به انجام لیفت سانترال لب بزرگترین دغدغه ای که دارند انتخاب و اطمینان کامل از یک جراح و متخصص زیبایی است.  دکتر جواد رحمتی یکی از مجرب ترین و حاذق ترین پزشکان زیبایی صورت است که اگر سری به رزومه کاری و رضایت بیماران ایشان بزنیم مشاهده می­کنیم که دکتر جواد رحمتی پرونده درخشانی را از انجام عمل های لیفت سانترال لب و دست یابی نتایج مطلوب بیماران خود ثبت نموده اند.

زمانی که برای روز عمل لیفت سانترال لب آماده می­شوید پزشک زیبایی به شما توصیه می­کند تا قبل از انجام جراحی لیفت لب حتما نکات زیر را رعایت نمائید:

  • حداقل شش ساعت قبل از جراحی از خوردن و آشامیدن خودداری کنید.
  • بیمار باید چهار هفته قبل از لیفت لب و چهار هفته بعد از آن سیگار خود داری کند ، زیرا سیگار به دلیل کاهش جریان خون می تواند به بهبود پوست آسیب برساند.
  • 48 ساعت قبل از جراحی از نوشیدن الکل خودداری کنید، زیرا می تواند بر بیهوشی تأثیر بگذارد.
  • 14 روز قبل از جراحی آسپرین یا داروهایی که به عنوان رقیق کننده خون عمل می کنند مصرف نکنید.

مراحل جراحی زیبایی لیفت سانترال لب

در طول لیفت سانترال لب، جراح پلاستیک برش کوچکی در ناحیه لب یا زیر بینی ایجاد می‌کند و پوست اضافی را برش می‌دهد تا لب‌ها، کمان کوپید یا سایر قسمت‌های افتادگی و بدشکل دهان را بلند کرده و ظاهر آن را بهبود بخشد. هنگامی که بیمار لبخند می زند پس از عمل لیفت لب بالا که از افتادگی لب ها جلوگیری می­کند دندان های بالا راحت تر دیده می شوند.

هر اندازه لب­ها زیباتر باشند قطعا لبخند دلنشین و زیباتری خواهیم داشت. لیفت سانترال لب یک عمل جراحی پلاستیک صورت برای افزایش ناحیه بین لب بالایی و بینی بیمار است. انجام لیفت سانترال لب، فاصله بین لب های بالایی و بینی را کوتاه می کند و به لب ها کمک می­کند تا فرم دل نشین­تری داشته باشند.

لذا همانطور که می­بینیم بزرگترین مزیت این جراحی افزودن به زیبایی و جذابیت چهره است. اگرچه ممکن است این جراحی زیبایی در برخی از موارد نادر دارای معایبی نیز باشد و اما بالاترین درصد انجام دهندگان لیفت سانترال لب از عمل موفقیت آمیز خود رضایت کامل داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط