لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
جراحی همزمان بینی و پلک

جراحی همزمان بینی و پلک + مزایای آن

یکی از مهم ترین مسائلی که اهمیت اغلب افراد جامعه را به خود جلب کرده، عمل های زیبایی مختلف از جمله عمل همزمان بینی و پلک می باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با پیشرفت علم پزشکی به خصوص در حوزه زیبایی، این امکان به وجود آمده تا افراد بتوانند عمل همزمان بینی و پلک انجام دهند.

از جراحی همزمان بینی و پلک به منظور اصلاح شکل بینی و پلک ها کمک گرفته می شود. این عمل مزایای زیادی نیز به همراه دارد، از جمله اینکه می توان تمامی مشکلات مربوط به ناحیه بینی و پلک را در یک زمان و طی یک عمل از بین برد. همچنین در دوره نقاهت و هزینه عمل نیز صرفه جویی می شود و فرد متقاضی با یک بار بیهوشی تحت دو عمل قرار می گیرد. در نتیجه فرد در کوتاه ترین زمان به بهترین نتایج دست می یابد.

برخی از نمونه کار های جراحی بینی و پلک دکتر جواد رحمتی👇

مزایای عمل همزمان بینی و پلک

طی عمل همزمان، بیمار تنها یک بار بیهوشی را تجربه خواهد کرد و این امر سبب می شود جلوی بسیاری از آسیب ها و عوارض بیهوشی گرفته شود. به خصوص که بسیاری از افراد به علت بیماری های زمینه از جمله بیماری های قلبی، منع بیهوشی بیشتر از یک بار در سال دارند.

در یک زمان می توان ناهنجاری ها را در دو قسمت مهم از صورت برطرف کرد که این موضوع تاثیر زیادی بر چهره فرد خواهد گذاشت. در طی این عمل به تقارن بسیار توجه می شود که در نتیجه نهایی قابل مشاهده است. علاوه بر جنبه زیبایی، می توان مشکلاتی از جمله انسداد بینی و هر گونه مشکل در بینی و پلک را نیز برطرف کرد و به سلامت فرد کمک شایانی خواهد شد. در زمان و هزینه و… صرفه جویی قابل توجهی می شود.

چه افرادی کاندید عمل همزمان بینی و پلک هستند؟

ممکن است این سوال در ذهن افراد شکل بگیرد که آیا می توانند تحت عمل همزمان بینی و پلک قرار بگیرند یا خیر. پاسخ این سوال به عوامل بسیار متفاوتی مرتبط خواهد بود. دسته ای از افراد در ناحیه پلک خود احساس وجود مشکل می کنند و یا افتادگی پلک دارند. در کنار این مشکل ها، ممکن است از مشکلات تنفسی نیز رنج ببرند و یا از ظاهر بینی خود رضایت کافی نداشته باشد. در این موارد گزینه عمل همزمان بینی و پلک پیش روی این افراد قرار خواهد گرفت.

اما نتیجه نهایی اینکه آیا شرایط عمل همزمان بینی و پلک برای وی ممکن است یا نه به تایید پزشک متخصص نیاز خواهد داشت. پزشک متخصص باید وضعیت سلامتی فرد را در نظر بگیرد و اگر واجد شرایط بود، برای وی عمل همزمان بینی و پلک را انجام دهد.

دکتر جواد رحمتی یکی از با تجربه ترین و ماهر ترین پزشکان در حوزه زیبایی می باشد. دکتر جواد رحمتی با کمک تکنیک های پیشرفته روز دنیا شما را به هدف اصلی جراحی همزمان بینی و پلک (بلفاروپلاستی) خواهد رساند و زیبایی چهره شما را بهبود خواهد بخشید.

هزینه عمل همزمان بینی و پلک

با توجه به اینکه طی این عمل، دو جراحی به طور همزمان با هم انجام می شود، هزینه کمی متفاوت خواهد بود. البته هزینه نهایی تحت تاثیر عوامل متعددی قرار می گیرد. به طور مثال دستمزد پزشک، دستمزد پزشک متخصص بیهوشی، هزینه های مربوط به کلینیک و یا بیمارستان و… از موارد مهم تاثیر گذار بر هزینه نهایی می باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره و معاینه توسط دکتر جواد رحمتی می توانید به مطب وی مراجعه کنید و اطلاعات کامل تری در زمینه هزینه به دست آورید.

مشاوره رایگان: ۰۹۰۲۹۱۹۱۰۲۶

عوارض عمل همزمان بینی و پلک ❌

بسیاری از مراجعه کنندگان نگران عوارض جراحی همزمان می باشند. این دسته از افراد باید توجه داشته باشند که انجام هر گونه عمل و جراحی عوارضی را در پی خواهد داشت و این موضوع که دو عمل همزمان انجام می شود بر بروز و یا عدم بروز عوارض تاثیر به سزایی نخواهد داشت. از مهم ترین این عوارض می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • احتمال خونریزی زیاد و یا مشکلات انعقادی خون وجود دارد.
  • میزان عفونت و بروز خطراتی از قبیل تورم نیز وجود خواهد داشت.

البته همه این موارد به تبحر پزشک نیز بستگی دارد. به همین دلیل توصیه می کنیم قبل از انجام جراحی، پزشک متخصص خود را با دقت انتخاب کنید. در انتخاب پزشک خود به فاکتور هایی مثل تجربه، سابقه و… توجه کنید. دکتر جواد رحمتی از با تجربه ترین پزشکان حوزه زیبایی می باشد که با مراجعه به وی می توانید به بهترین نتایج دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط