لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی همزمان یکی از بهترین روش‌ها به برای رسیدن به اندام ایده آل است. افرادی که از سایز و شکل سینه و شکم خود راضی نیستند، می‌توانند جراحی‌های لیفت سینه و ابدومینوپلاسی را به صورت همزمان انجام دهند. جالب است بدانید که انجام همزمان این دو عمل مزیت‌هایی را برای افراد همچون دوره نقاهت کوتاه‌تر و بیهوشی کمتر به همراه خواهد داشت.

البته همه افراد کاندیدای مناسبی برای انجام این دو جراحی به صورت همزمان نیستند و تنها افرادی که دارای شرایط خاصی باشند، می‌توانند این کار را انجام دهند. در ادامه شما را با تمامی نکاتی که لازم است در خصوص جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی بدانید آشنا خواهیم کرد.

لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان چگونه است

در خصوص چگونگی جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی لازم است به شرح چگونگی انجام این جراحی‌ها به صورت مجزا بپردازیم. پزشک متخصص به منظور انجام جراحی لیفت سینه در صورت نیاز از پروتزهای سیلیکونی برای افزایش حجم و فرم دهی به سینه‌ها استفاده خواهد کرد. در جراحی ابدومینوپلاستی نیز جراح نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرد تا پوست شل و افتاده و همچنین چربی‌های قسمت تحتانی شکم افراد را از بین ببرد. همچنین در عمل ابدومینوپلاستی عضلات جدا شده و آسیب دیده نیز ترمیم خواهند شد. در برخی مواقع در جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی از روش‌هایی همچون لیپوساکشن و لیپوماتیک نیز استفاده خواهد شد. این روش‌ها سبب ایجاد کانتور مناسب و شکل دهی به بدن افراد خواهند شد. بنابراین افرادی که این جراحی‌های لیفت سینه و ابدومینوپلاستی را به صورت همزمان انجام دهند، می‌توانند پس از عمل سینه‌هایی بزرگتر و شکمی صاف و محکم را داشته باشند

روش جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

در خصوص روش مورد استفاده در خصوص جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی لازم است پزشک تصمیم گیری نماید. پزشک متخصص نیز به منظور تعیین روش مناسب معمولا مواردی همچون شرایط عمومی بیمار، شرایط جسمی او، میزان افتادگی سینه، میزان افتادگی و شل شدگی چربی‌های شکم، تخصص و تجربه خود پزشک و موارد دیگری را مد نظر قرار دهد.

کاندیدای مناسب لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

اگر شما نیز از دسته افرادی باشید که قصد انجام جراحی ابدومینوپلاسی و لیفت سینه به صورت همزمان را دارند، احتمالاً یکی از مهمترین سوالاتی که برای شما پیش می‌آید، این است که چه کسانی کاندیدای مناسبی برای جراحی همزمان لیفت سینه و ابدومینوپلاستی هستند. در پاسخ به این سوال و ذکر کنیم افرادی که دارای شرایط زیر باشند کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند:

  •   افراد بدون بیماری های همراه یا بیماری های همراه کنترل شد
  • افرادی با MBI زیر 32
  • افرادی با سن زیر 60 سال
  • افراد بدون سابقه ی کم خونی
  • جراحی شکم و لیفت سینه همزمان را می توان در بسیاری از خانم ها که بعد از بارداری و شیردهی دچار افتادگی شکم و سینه شده اند انجام داد

مزایای لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

لازم است بدانید که جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان، دارای مزایای بسیار زیادی برای بیماران است.  از جمله مهم‌ترین مزیت این دو عمل به صورت همزمان این است که مراجع مدت زمان بسیار کمتری را تحت بیهوشی سپری خواهد کرد. با این وجود که اغلب پزشکان نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا روند بیهوشی تا حد ممکن بی‌خطر باشد، اما لازم است بدانید که بیهوشی می‌تواند خطرات کوچک و جزئی به همراه داشته باشد. بنابراین از آن جایی که انجام این دو عمل به صورت همزمان مدت زمان بیهوشی را کاهش می‌دهند، می‌تواند برای سلامت افراد بسیار مفید باشد.

از جمله دیگر مزیت‌های انجام لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان می‌توان به دوره نقاهت کوتاه‌تر این جراحی‌ها اشاره کرد. همان طور که می‌دانید پس از هر عمل جراحی لازم است دوره نقاهتی را پشت سر بگذارید، حال اگر دو جراحی به صورت همزمان صورت بگیرند، بیماران می‌توانند دوره نقاهت هر دوی آنها را به صورت واحد تجربه کرده و بگذرانند.

دوره نقاهت جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان

پیشنهاد می‌شود قبل از آن که جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی به صورت همزمان را انجام دهید، در خصوص دوره نقاهت و مدت زمان بهبودی آن اطلاعات لازم و کافی را به دست بیارید. همچنین بسیار ضروری است برنامه‌ ریزی درست و دقیقی در خصوص ملاحظات و مراقبت‌های پس از عمل خود داشته باشید تا بتوانید نتیجه رضایت بخشی از جراحی خود کسب کنید. معمولا ذکر می‌شود دوره نقاهت جراحی لیفت سینه و ابدومینوپلاستی در حدود دو هفته است. بهتر است بیماران در مدت این دو هفته به استراحت مطلق بپردازند. البته لازم است بدانید که تا ۳ یا ۴ هفته پس از این جراحی افراد قادر نخواهند بود به راحتی خم شده یا کارهای سنگین انجام دهند. بنابراین باید برای دوره نقاهت خود برنامه‌ ریزی درستی داشته باشند تا کارهای همچون نگهداری از کودک یا آشپزی را افراد دیگری برای آن‌ها انجام دهند.

نتیجه گیری:

اگر قصد انجام عمل لیفت سینه و ابدومینوپلاستی را دارید، شاید جالب باشد بدانید امکان انجام این عمل‌ها به صورت همزمان وجود دارد. بنابراین افراد قادر خواهند بود جراحی شکم و سینه خود را به صورت همزمان انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط