لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
لیفت شقیقه

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه جراحی می باشد که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است. این جراحی برای بانوان و آقایانی که چین و چروک ها در چهره هایشان نمایان شده اسد و دچار افتادگی در نواحی ابرو و پیشانی شده اند انجام میشود و به صورت کامل و ماندگاری بالا، چین و چروک ها از بین خواهند رفت.

اگر قصد انجام این جراحی را دارید، در این مقاله تمام نکات در رابطه با روش جراحی و هر آنچه نیاز است بدانید را در اختیار شما قرار داده ایم.

با ما همراه باشید.

لیفت شقیقه

لیفت شقیقه چیست

لیفت شقیقه جزء جراحی های زیبایی محسوب می شود که به منظور از بین بردن چین و چروک ها انجام میشود و در صورت وجود افتادگی در نواحی پیشانی و ابرو این جراحی بهترین گزینه برای از بین بردن آن ها می باشد.

این جراحی نیز برای افرادی که قصد دارند چشمانی کشیده تر داشته باشند مناسب است و موجب جوانسازی چهره و زیبایی پوست خواهد شد.

جراحی لیفت شقیقه را می توان همزمان با جراحی های دیگر نیز انجام دهید و از مزایای جراحی های همزمان نیز بهره مند شوید.

انواع روش های لیفت شقیقه

لیفت شقیقه به صورت روش های متفاوت انجام می شود. برخی از افراد تحمل دوره نقاهت و جراحی های تهاجمی را ندارند و علاقه به روش های غیر تهاجمی دارند.

در ادامه انواع روش های لیفت شقیقه را معرفی می کنیم:

  • لیفت شقیقه با استفاده از تزریق ژل:

در برخی از افراد تزریق ژل به شقیقه موجب از بین رفتن افتادگی شقیقه خواهد شد. البته توجه داشته باشید این روش به دلیل نزدیک بودن شقیقه به عروق ها به دقت بالایی نیاز دارد و سعی کنید در انتخاب پزشک خود دقت و توجه کافی را داشته باشید تا بتوانید بدون بروز هیچگونه عوارضی نتیجه مطلوبی از این تزریق داشته باشید.

در این روش از ژل های متفاوت با قیمت های متفاوت استفاده می شود که باتوجه به درخواست شما و پیشنهادات پزشک منتخب می توانید بهترین تصمیم را در این زمینه داشته باشید.

  • لیفت شقیقه با استفاده از نخ:

لیفت شقیقه با استفاده از نخ روشی دیگر می باشد که غیر تهاجمی محسوب می شود و با کمک آن افرادی که دچار مقدار کمی افتادگی می باشند می توانند برای لیفت شقیقه از این روش اسفاده کنند. البته توجه داشته باشید همانطور که ذکر کردیم نواحی پیشانی به دقت بالایی نیاز دارد و اگر قصد لیفت پیشانی با تزریق های مختلف را دارید، سعی کنید بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران را انتخاب کنید تا از بروز تمامی عوارض های احتمالی جلوگیری شود.

  • جراحی لیفت شقیقه:

در نهایت بهترین روش برای لیفت شقیقه، جراحی می باشد که روشی تهاجمی می باشد. البته توجه داشته باشید با مراجعه به بهترین جراح پلاستیک می توانید بهترین نتیجه و تجربه را از این جراحی داشته باشید. همچنین دقت کنید انجام این جراحی از ماندگاری طولانی برخوردار می باشد و برخلاف دیگر روش هایی که معرفی کردیم نیازی به ترمیم ندارد.

این جراحی با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود و در صورت نیاز و تشخیص پزشک می توانید از روش بیهوشی عمومی نیز استفاده کنید.

روش انجام جراحی لیفت شقیقه چگونه است؟

جراحی لیفت شقیقه با استفاده از بی حسی موضعی انجام خواهد شد و در صورت تشخیص پزشک و درخواست شما می توان این جراحی را به صورت بیهوشی نیز انجام داد.

  1. جراحی لیفت شقیقه در ابتدا با کمک برش هایی به اندازه 3 سانتی متر در ناحیه رویش مو شروع می شود. در ادامه با کشیدن پوست زیرین افتادگی و چین و چروک های موجود را از بین می برند.
  2. سپس در ادامه پوست اضافی برداشته می شود و در نهایت بخیه های مورد نیاز زده می شود. معمولا بخیه ها با گذشت 7 الی 10 روز از جراحی کشیده خواهند شد.
  3. توجه داشته باشید شما همزمان با این جراحی می توانید جراحی های دیگری مانند بلفاروپلاستی و هر جراحی که نیاز دارید را با توجه به تشخیص و پیشنهادات پزشک منتخب انجام دهید.

کاندیدای مناسب لیفت شقیقه

برای لیفت شقیقه افرادی مناسب می باشند که بر اثر افزایش سن دچار افتادگی در قسمت پیشانی و نواحی ابرو شده اند و همچنین قصد دارند چروک های به وجود آمده در این نواحی را از بین ببرند.

برخی از افراد مناسب برا لیفت شقیقه عبارتند از:

  • افرادی که نیاز به کشیده تر شدن چشم هایشان دارند.
  • کسانی که در نواحی گونه نیز دچار افتادگی شده اند.
  • افرادی که دارای خطوط پنجه کلاغی در نواحی پیشانی و ابرو می باشند.
  • کسانی که در اطراف ابرو و چشم ها از چین و چروک هایشان رنج می برند.

سوالات متداول لیفت شقیقه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط