لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
هزینه لیفت شقیقه در سال 1402

هزینه لیفت شقیقه در سال 1403

هزینه لیفت شقیقه در سال 1403 به عوامل مختلفی بستگی دارد که موجب متغیر شدن آن خواهد شد. این جراحی جهت از بین بردن چین و چروک ها و افتادگی های به وجود آمده در نواحی پیشانی و ابرو انجام می شود که معمولا با افرادی سن آن ها رو به افزایش است به این جراحی علاقه بسیاری دارند. این جراحی موجب جوانسازی چهره خواهد شد و باعث می شود اعتماد به نفس از دست رفته را دوباره احساس کنید.

اگر قصد انجام این جراحی را دارید و سعی دارید از هزینه این جراحی مطلع شوید؛ تمام نکات و عواملی که بر روی هزینه جراحی لیفت شقیقه موثر می باشند را برای شما در این مقاله معرفی کرده ایم تا بتوانید به صورت تقریبی به آن دسترسی پیدا کنید و برای انجام آن اقدام کنید.

هزینه لیفت شقیقه در سال 1402

عوامل موثر بر هزینه لیفت شقیقه در سال 1403

همانطور که ذکر کردیم عوامل بسیاری وجود دارند که موجب متغیر شدن هزینه این جراحی خواهند شد. برای دسترسی به هزینه تقریبی این جراحی نکاتی وجود دارند که در ادامه آن ها را معرفی می کنیم تا به شما کمک کنیم تا حدودی به این امر دسترسی پیدا کنید.

برخی از عوامل موثر بر هزینه لیفت شقیقه در سال 1403:

  • دستمزد جراح لیفت شقیقه:

اولین نکته ای که برای هزینه جراحی لیفت شقیقه در سال 1403 باید به آن توجه داشته باشید، مقدار دستمزد جراح منتخب می باشد. این امر بستگی به میزان مهارت و تجربه جراحی جراح منتخب خواهد داشت. از آنجایی که بهترین جراح لیفت شقیقه از بروزترین امکانات و تجهیزات استفاده می کند هزینه این جراحی تغییر خواهد کرد. البته توجه داشته باشید از آنجایی که این جراحی مربوط به زیبایی چهره می باشد بهتر است توجهی به این امر نداشته باشید و سعی کنید به بهترین جراح لیفت شقیقه در تهران مراجعه کنید.

  • روش لیفت شقیقه:

نکته دیگر که بر روی هزینه لیفت شقیقه در سال 1403 موثر است روش آن می باشد. لیفت شقیقه به کمک روش های مختلفی انجام می شود که بهترین روش آن جراحی لیفت شقیقه می باشد. بنابراین در محاسبه هزینه این جراحی، روش آن را نیز در نظر داشته باشید.

  • دستمزد پرسنل:

نکته دیگر در محاسبه تقریبی هزینه لیفت شقیقه در سال 1403، در نظر داشتن دستمزد پرسنل می باشد که به صورت جداگانه محاسبه می شود. از آنجایی که در روز جراحی پرسنل نیز در کنار شما و پزشک منتخب میباشند دستمزد آن ها به صورت جداگانه بر روی هزینه لیفت شقیقه محاسبه می شود. بنابراین این نکته را نیز باید در رابطه با محاسبه تقریبی در نظر داشته باشید.

  • هزینه تجهیزات مورد استفاده:

همانطور که ذکر کردیم بهترین جراح لیفت شقیقه از بهترین تجهیزات و امکانات برای انجام این جراحی استفاده می کند. بنابراین با توجه به موارد مورد استفاده که از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند هزینه این جراحی تغییر خواهد کرد.

  • دستمزد تیم بیهوشی:

در صورتی که نیاز باشد شما با استفاده از بیهوشی عمومی این جراحی را انجام دهید. باید هزینه آن را به صورت جداگانه برای تیم بیهوشی پرداخت کنید. الته توجه داشته باشید این جراحی معمولا به کمک بی حسی موضعی انجام می شود و در صورت تشخیص و دستور پزشک می توانید از روش دیگر این جراحی را انجام دهید.

  • آزمایشات:

در نهایت شما قبل از اقدام به جراحی نیاز به انجام آزمایشات تجویز شده توسط پزشک می باشید تا میزان سلامت جسمانی شما مورد بررسی قرار گیرد و در آخر مشخص شود شما صلاحیت انجام این جراحی را دارید یا خیر.

  • هزینه های جانبی:

در روز جراحی هزینه های جانبی وجود دارند که برای محاسبه تقریبی هزینه این جراحی باید در نظر داشته باشید تا با اطمینان کامل برای این جراحی آماده شوید. هزینه جراحی عبارتند از: تهیه لباس مخصوص برای اتاق عمل، وسایل مورد نیاز که باید همراه خود در اتاق عمل داشته باشید و …

نتیجه گیری: 

در نهایت با توجه به نکاتی که ذکر کردیم شما می توانید به صورت تقریبی به هزینه این جراحی دسترسی پیدا کنید. البته توجه داشته باشید بهتر است با مراجعه حضوری به پزشک منتخب، می توانید از تمامی نکات و هزینه های موجود مطلع شوید و برای آن اقدامات لازم را انجام دهید.

سوالات متداول هزینه لیفت شقیقه در سال 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط