لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
هزینه ماموپلاستی در سال 1402 

هزینه ماموپلاستی در سال 1403 

هزینه ماموپلاستی در سال 1403 یکی از دغدغه های اکثر افراد شده است. این امر به عوامل مختلفی بستگی دارد که موجب متغیر شدن آن خواهد شد. اگر قصد جراحی ماموپلاستی را دارید و می خواهید به صورت تقریبی از مقدار هزینه این جراحی اطلاعاتی بدست بیاورید با ما در این مقاله همراه باشید تا از تمامی نکات و عوامل موثر بر آن اطلاعاتی کسب کنید و در نهایت در اولین فرصت برای این جراحی اقدام نمایید. 

هزینه ماموپلاستی در سال 1402 

عوامل موثر بر هزینه ماموپلاستی در سال 1403

عوامل بسیاری وجود دارند که هزینه جراحی ماموپلاستی را متغیر خواهند ساخت. شما با آشنایی و شناخت این عوامل می توانید به راحتی هزینه جراحی ماموپلاستی را به صورت تقریبی محاسبه کنید. در ادامه برخی از این عوامل که به شما کمک خواهند کرد را معرفی میکنیم:

  • دستمزد پزشک منتخب:

اولین و مهمترین نکته برای محاسبه هزینه ماموپلاستی در سال 1403 دستمزد پزشک منتخب می باشد که به صورت جداگانه بر روی هزینه محاسبه خواهد شد. توجه داشته باشید این امر رابطه مستقیمی با میزان مشهور بودن و مهارت پزشک شما خواهد داشت و هزینه را تغییر خواهد داد. بنابراین سعی کنید بهترین جراح ماموپلاستی را در تهران انتخاب کنید تا بهترین نتیجه تجربه را از این جراحی داشته باشید. 

  • دستمزد پرسنل:

نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید، دستمزد پرسنل می باشد. این هزینه نیز به صورت جداگانه محاسبه می شود. همانطور که می دانید در روز جراحی پرسنل و دستیاران پزشک منتخب شما در طول عمل کنار پزشک می باشند و تمامی علائم حیاتی شما را تحت نظر دارند و در صورت نیز به پزشک کمک خواهند کرد. بنابراین دستمزد پرسنل را نیز باید در هزینه این جراحی در نظر داشته باشید. 

  • میزان افتادگی سینه ها:

نکته دیگر که باید به آن توجه داشته باشید میزان افتادگی سینه ها می باشد. این امر با توجه به تشخیص و دستور پزشک مشخص خواهد شد. بدیهی می باشد که هرچقدر افتادگی سینه ها بیشتر باشد زمان و دقت برای جراحی باید افزایش پیدا کند. در نتیجه هزینه جراحی ماموپلاستی با توجه به این نکته تغییر خواهد کرد. 

  • میزان بزرگی سینه ها:

از آنجایی که این جراحی جهت رفع افتادگی و بزرگی سینه ها انجام می شود، باید میزان بزرگی سینه ها را نیز در نظر داشته باشد. هر چقدر سایز سینه ها بیشتر باشد، جراحی آن دشوار تر خواهد بود. بنابراین برای محاسبه تقریبی هزینه جراحی ماموپلاستی باید این نکته را نیز در نظر داشته باشید. 

  • دستمزد تیم بیهوشی:

دستمزد دیگری که به صورت جداگانه باید محاسبه شود، دستمزد تیم بیهوشی می باشد. توجه داشته باشید که این امر از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید حتما از مهارت تیم اطلاع داشته باشید تا از بروز هرگونه عوارض احتمالی جلوگیری کنید. همچنین شما به عنوان متقاضی باید در صورت وجود بیماری زمینه ای تی بیهوشی را مطلع سازید تا در طول جراحی اقدامات لازم را انجام دهند. 

  • هزینه بیمارستان یا کلینیک:

نکته دیگری که براین امر موثر می باشد جراحی در کلینیک یا بیمارستان می باشد که با توجه به درخواست شما مشخص می شود. البته توجه داشته باشید جراحی در بیمارستان از رسیدگی های بیشتری برخوردار می باشد و با دستور پزشک و بررسی سلامت جسمانی شما امکان دارد دستور داده شود که در بیمارستان جراحی ماموپلاستی را انجام دهید تا از بروز تمام عوارض جلوگیری شود. بنابراین برای دسترسی به هزینه تقریبی این جراحی هزینه بیمارستان را نیز در نظر داشته باشید. 

  • هزینه آزمایشات مورد نیاز:

هزینه آزمایشات مورد نیاز عامل دیگری می باشد که باید در محاسبه هزینه این جراحی در نظر داشته باشید. از آنجایی که این جراحی به منظور زیبایی انجام میشود، هزینه آن تحت پوشش بیمه نمیباشد. البته توجه داشته باشید در صورتی که برای درمان اقدام به این جراحی کرده باشید، با استفاده از یک نامه توسط پزشک که این امر را تایید میکند و با مراجعه به مرکز بیمه، هزینه ماموپلاستی توسط بیمه پرداخت خواهد شد. 

  • هزینه های جانبی:

در نهایت نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، در نظر گرفتن هزینه های جانبی می باشد. این هزینه ها معمولا در روز جراحی پرداخت خواهند شد. مانند: تهیه لباس اتاق عمل، دارو های مورد نیاز و … می باشد. 

هزینه ماموپلاستی در سال 1403 چگونه مشخص می شود؟

همانطور که تا به اینجا ذکر کردیم هزینه این جراحی با توجه به میزان مهارت پزشک منتخب و مشهور بودن ایشان مشخص خواهد شد. همچنین با تشخیص پزشک و میزان افتادگی و بزرگ بودن سینه های نیز هزینه این جراحی متغیر خواهد شد. دقت کنید به کمک نکات ذکر شده شما می توانید به صورت تقریبی به هزینه این جراحی دسترسی پیدا کنید و بهتر است برای اطلاع از هزینه دقیق جراحی ماموپلاستی به پزشک منتخب خود مراجعه کنید.

سوالات متداول هزینه جراحی ماموپلاستی در سال 1403 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط