لوگو دکتر جواد رحمتی
Search
Close this search box.
هزینه لیفت سینه در سال 1402

هزینه لیفت سینه در سال 1403

هزینه لیفت سینه در سال 1403، یکی از سوالاتی است که امروزه، ذهن اکثر بانوان را درگیر خود کرده است. بهتر است قبل از شروع مقاله گفته شود که عوامل زیادی وجود دارند که بر روی هزینه این جراحی تاثیر می گذارند. ما در این مقاله سعی داریم هرآنچه نیاز است در این باره بدانید را در اختیار شما قرار دهیم. با ما همراه باشید.

هزینه لیفت سینه در سال 1402

عوامل موثر بر هزینه لیفت سینه در سال 1403

 • هزینه های بیمارستان:

یکی از عوامل تاثیر گذار بر این امر، هزینه های بیمارستان برای انجام جراحی می باشد. که این موضوع هم به تعداد شب هایی که بستری خواهید بود و خدمات بیمارستان بستگی خواهد داشت.

 • میزان افتادگی سینه:

با توجه به سن و میزان افتادگی سینه ها مشخص می شود که روش جراحی لیف سینه شما به چه صورت خواهد بود و چقدر برای اصلاح آن زمان می برد. بنابراین یکی دیگر از عامل های موثر در هزینه لیفت سینه در سال 1403، افتادگی سینه ها می باشد.

 • نسخه و داروها:

نسخه های تجویز شده توسط پزشک و آنتی بیوتیک هایی که بعد از جراحی لیفت سینه باید مصرف کنید نیز در هزینه لیفت سینه بی تاثیر نیستند و قبل از اقدام به جراحی لیفت سینه باید تمام این نکات را در نظر داشته باشید.

 • آزمایشات مورد نیاز:

مشخص است که قبل از انجام هر نوع جراحی، موظف هستید به عنوان متقاضی، آزمایشاتی را انجام دهید. بنابراین هزینه آزمایشات مورد نیاز با توجه به دستور پزشک، بر هزینه لیفت سینه در سال 1403 موثر می باشند.

 • مشهور بودن پزشک:

میزان معروفیت و تبحر و استعداد پزشک تاثیر مستقیمی بر هزینه لیفت سینه خواهد داشت. توجه داشته باشید که با انتخاب بهترین جراح مورد نظر، نتیجه مطلوب و بدون عارضه ای را خواهید داشت. بنابراین بهتر است در انتخاب پزشک خود دقت کافی را داشته باشید تا بهترین تجربه را از جراحی لیفت سینه کسب کنید.

 • محل انجام جراحی:

موقعیت مکانی و محل جراحی لیفت سینه نیز، تاثیر بسیار بالایی بر هزینه لیفت سینه در سال 1403 دارد. در نتیجه این نکته را برای انتخاب پزشک خود در نظر داشته باشید.

 • روش انجام جراحی:

در جراحی لیفت سینه، روش های مختلفی وجود دارند که هر کدام هزینه های متفاوتی خواهند داشت. یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه لیفت سینه، این موضوع می باشد که باید در نظر گرفته شود.

 • هزینه دستمزد پرسنل:

همانطور که در جریان هستید، پزشک شما به کمک پرسنل و دستیاران خود اقدام به جراحی شما می کند. در نتیجه دستمزد پرسنل پزشک منتخب خود را نیز باید در نظر داشته باشید.

 • هزینه سوتین طبی بعد از جراحی لیفت سینه:

برای بعد از جراحی لیفت سینه، شما موظف هستید از سوتین های طبی مخصوص استفاده نمایید. چه بسا که بهتر است قبل از انجام عمل لیفت سینه این سوتین را آماده داشته باشید. در نتیجه یکی دیگر از هزینه های موثر لیفت سینه در سال 1403، تهیه سوتین طبی می باشد.

 • قیمت پروتز سینه:

با توجه به تشخیص پزشک، اگر نیاز باشد علاوه بر لیفت سینه، پروتز نیز انجام شود. باید این نکته را در نظر بگیرید که هزینه لیفت سینه در سال 1403 برای شما افزایش می یابد. به طور دیگر می توان گفت دو جراحی همزمان با هم انجام می شوند و مشخص است که هزینه دو جراحی بیشتر خواهد بود.

 • هزینه های جانبی:

در ادامه باید توجه داشته باشید در روز جراحی، هزینه های جانبی نیز وجود خواهند داشت. مانند: تهیه لباس، نخ بخیه و …

آیا هزینه لیفت سینه در سال 1403 تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

همانطور که در گذشته ذکر کردیم، جراحی های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرند و تمامی هزینه ها بر عهده بیمار خواهد بود. البته توجه داشته باشید، در صورتی که این جراحی برای درمان انجام بگیرد و به تشخیص و دستور پزشک نیاز به جراحی برای درمان هر نوع بیماری در بانوان باشد، بیمه موظف است هزینه های مورد نیاز شما را تقبل کند. در ادامه بعد از تشخیص درمانی بودن جراحی، پزشک منتخب باید شواهدی بر اساس درمان آزمایش ها که ثابت می کند برای درمان این جراحی صورت می گیرد، به شرکت بیمه ارائه دهد.

سوالات متداول هزینه لیفت سینه در سال 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط